White Shot Diş Beyazlatıcı Kullanan Ünlüler

İnstagramda dolaşırken white shot diş beyazlatıcı ürününün sayfasına denk geldim. Orada white shot diş beyazlatıcı kullanan ünlüler vardı bunlar arasında gizem karaca, tolgahan sayışman saba tümer gibi kişilerinde repost edilmiş fotoğrafları vardı. Ayrıca yorumların çoğu iyiydi bu sebepten dolayı bende deneme amaçlı bir adet white shot ürününden sipariş edeceğim. 2 kutu alırsam kargo ücreti öder miyim belki 2 adette satın alabilirim.

Cevap: Sayın ziyaretçimiz 2 adet ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olarak ürün sizlere gönderilmektedir. Ne zaman isterseniz sitemiz üzerinden orjinal ürün siparişinizi verebilirsiniz.

 

Tuba Akoğlu - İSTANBUL

White Shot Diş Beyazlatıcı Satış Yerleri

Ben çok yerde diş bandının reklamlarını görüyorum ama white shot diş beyazlatıcı satış yerleri ile ilgili çok fazla bilgi bulamıyorum. Sadece internet üzerinden mi satılıyor. Hangi siteler resmi ve orjinal bunu da anlayamadığımız için güven sorunu yaşayabiliyoruz. Bu konuda bilgi verebilirmisiniz

Cevap : Merhaba Yasemin Hanım. Reklamlar tanıtım amaçlı olarak her yerde gerçekleştirilmektedir. Şu anda sadece internet üzerinden gerçekleştirilmekte satışları ve herhangi bir dükkan üzerinden satışları bulunmamaktadır. İnternet sitelerinden alım sağlayabilirsiniz. Güven açısından, teslim almadan önce kargoyu inceleyebilirsiniz. Hologram ve faturalı olarak teslim edilmesi gereken bir üründür. Faturası kargo poşetinin ön yüzünde gönderilir. Bu şekilde inceleme şansınız bulunmaktadır. Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

yasemin - SAKARYA

White Shot Diş Beyazlatıcı Kapıda Ödeme

Merhaba geçen instagram hesabıma bakınca takip ettiğim bir sayfanın bu ürünün reklamını yaptığını gördüm. Araştırınca sizin siteyi gördüm. 1 adet white shot diş beyazlatıcı almak istiyorum fakat online olarak değilde kapıda ödeme olarak ödemesini yapıyorum. Kapıda ödeme yaparsak nakit mi ödüyoruz yoksa kartla mı bu konuda bilgi alabilir miyim acaba.

Cevap: Sitemizde zaten online ödeme sistemi bulunmamaktadır. White shot diş beyazlatıcı ürünlerimizi kapıda ödeme ile yollamaktayız. İsterseniz nakit isterseniz de kartla çekim yaptırabilirsiniz. Sadece sipariş verirken nasıl ödeme yapacağınızı bize iletmeniz yeterli olacaktır. White shot sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ela Sağır - BURSA

Kaç Adet Diş Bandı Var

Merhaba. Ben satın almak istiyorum ama kafam karıştı. Çok siteden baktım ama kimisi 28 adet diyor kimisi 14 adet ve ben white shot içinde kaç tane diş bandı var merak ettim. Tam olarak açıklarsanız ona göre kaç adet sipariş vereceğime karar verip satın alıcam. Acil cevap bekliyorum.

Cevap : Merhaba Feride Hanım. İçerisinde toplamda 28 adet bant var doğrudur. Ancak bunların 14 tanesi alt dişler için ve 14 tanesi de üst dişler içindir. Yani ikisinin toplamı olarak 28 adet olarak belirtilmektedir. Siz 1 kutu satın aldığınız zaman 14 günlük kullanım içeren paketi almış oluyorsunuz. Her gün de kullanmanız gerekiyor. 1 aylık kullanım için 2 kutu ile başlangıç yapmanızı önerebiliriz. İyi günler dileriz.

feride - KARABÜK

White Shot Hologram Sorgulama

Bir kaç gün önce sipariş verdim. Hangi firmadan verdiğimi hatırlamadığım için sitenize yazıyorum. Kargom teslim edildi ama white shot hologram sorgulama nereden nasıl yapılıyor bunu öğrenmek istiyorum. Bir de sipariş verdiğim yeri nasıl bulabilirim bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum.

Cevap : Ürün üzerinde gri parlak etiket bulunmaktadır. Bunda hologram numaranız bulunmakta ve nereden sorgulama yapmanız gerektiği gene üzerinde bulunmaktadır. Bütün bilgilerinizi eksiksiz tamamladıktan sonra ekranda orjinal ve ya orjinal değil diye yazı görünecektir. Kargo poşetinin ön yüzünde fatura gönderilir. Fatura üzerinde gönderen firmanın bilgileri yer alır. Bu şekilde de sipariş verdiğiniz yere ulaşabilirsiniz. Fatura yok ise kargo poşetinin üzerinde de yazar bilgiler. İyi günler dileriz.

nurhan - KAHRAMANMARAŞ

White Shot Facebook

Dişlerim için kullandığım diş bakım ürününden memnun değildim ve bunu düşünürken karşıma white shot facebook reklamı çıktı. Orada çok fazla bilgiye ulaşamayınca internet sayfalarına bakmaya karar verdim ve sitenizde gerekli bilgileri edinip satın almaya karar verdim. 1 adet deneme amaçlı kullanmak istiyorum. Öncelikle sonucunu görmem gerekiyor. Sonrasında adedimi arttırarak devam edebilirim. Mail adresime bilgi gönderirseniz direk oradan sizlerle iletişim kurabilirim.

Cevap : Merhaba Hanife Hanım. Mail adresinize istediğiniz bilgiler gönderilmiştir. Aynı mail üzerinden bilgilerinizi göndererek sipariş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşlarımız size mail kanalı üzerinden yardımcı olacaktır. İyi günler dileriz.

hanife - KAHRAMANMARAŞ

İçerisinde Kaç Adet Bant Var

Merhaba kafam karıştı white shot ürünü ile ilgili bir konuda. Bunun içerisinde 28 adet bant mı var yoksa 14 adet mi. Çünkü bazı yerlerde 14 yazıyor bazılarında 28 tane white shot diş beyazlatma bandı bulunduğu yazıyor. Bu konu ile ilgili yani içerisinde kaç adet bant var konusunda bana yardımcı olur musunuz?

Cevap: 28 adet yazılmasının sebebi üst ve alt dişler için 14’er adet bant olmasından kaynaklanıyor. Yani 14 kullanımlık bant içeriyor ürün. üst diş için 14 adet ve alt dişler için 14 adet toplam 28 bant fakat bir kullanımda hem üst dişler için hemde alt dişler için kullandığınız için 14 günlük kullanım süresini kapsamaktadır. White shot yorumlar bölümünü ziyaret edip yorum bıraktığınız için teşekkür ederiz.

Hilal Deniz - ÇANAKKALE

White Shot İnstagram

Merhaba. Bir süre önce white shot instagram reklamlarını gördüm ve internette araştırma yapmaya başladım. Sitenize denk geldim ve sipariş vermeye karar verdim. Sitenizden sipariş verdiğim zaman online olarak mı ödeme yapıyorum yoksa ödemeler sadece kapıda mı gerçekleştiriliyor.

Cevap : Merhabalar. Sitemizden sipariş verdiğiniz zaman online olarak ödeme almıyoruz. Kapıda nakit ve ya kapıda kredi kartı tek çekim olarak ödeme alıyoruz. Kapıda ödeme yapma imkanımız yok diyorsanız havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Hesaba ödeme yaptığınız anda ürün çıkışınız sağlanır ve herhangi bir ücret alınmadan teslim alabilirsiniz. Bunun dışında site üzerinden kredi kartı ile ödeme imkanınız bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

sevda - SİVAS

White Shot İçeriği

Diş bakımı için uygun bir ürün arıyordum ve reklamlarda buna denk geldim ancak bir çok yerde aramama rağmen white shot içeriği ile ilgili bilgi bulamadım ve bu yüzden sizden bu konuda bilgi almak istedim. İçerisinde yer alan maddeleri öğrenebilirsem ona göre bende sipariş vermek ve kullanmaya başlamak istiyorum. Bilgi bekliyorum.

Cevap : Merhaba. İçerisinde yer alan maddeler arasında öncelikle dişe zarar veren maddeler bulunmamaktadır. Bunlardan biri de peroksittir. Ve içerisinde yer almamaktadır. İçinde bulunan maddeler ; glycerin, aqua walter, cellulose gum, sodium chlorite, EDTA, citric acid, DL-menthol bulunmaktadır. Kutu üzerinde de bunlar bildirilmiştir. Ekstra herhangi bir madde bulunmamaktadır. İnternette de bu maddeler hakkında araştırma yapabilirsiniz dilerseniz. Veya müşteri temsilcilerimiz ile görüşürseniz sizlere özelliklerini de anlatacaklardır. İyi günler dileriz.

fadime - BATMAN

White Shot Eczane

İnternetten daha önce ürün aldığım zaman 1 haftada ulaşmıştı ve sıkıntı yaşamıştım kargo ile. Bu yüzden de white shot eczane satışı varsa oradan teslim almak istiyorum çünkü sürekli aynı adreste olmuyorum ve kargo ile gene aynı sıkıntıyı yaşamak istemiyorum. Balıkesir\’de nerede bulabilir ve satın alabilirim bu diş beyazlatıcıyı. Bilgi verirmisiniz lütfen

Cevap : Daha önce hangi sitede nasıl bir sorun yaşadınız bilemiyorum ama kargo teslim sürelerimiz bizim 2 iş günüdür. Yani bugün sipariş verirseniz 2 gün içinde elinize ulaşmış oluyor ve acil bir durum var ise kargo şubesinden kendiniz de teslim alabiliyorsunuz ki zaten size kargo takip numarası da sipariş verdiğiniz zaman tarafınıza yollanıyor ve kargonuzu kontrol edebiliyorsunuz. Eczane satışları ile ilgili olarak da bu bir ilaç olmadığından dolayı eczaneler özellikle ellerinde bu ürünü bulundurmamaktadırlar. Ancak talep ederseniz getiriyorlar ve gene bekleme süreniz olur. Balıkesir’de satışını yapan bir yer malesef bulunmamaktadır. Sadece İstanbul’dan dağıtımları gerçekleştirilmektedir.

kubilay - BALIKESİR