White Shot Kullanımı, White Shot Diş Beyazlatıcı Kullanımı

White shot ile ilgili ana sayfadan gerekli gördüğünüz kadarını aldınız ve şimdi de white shot kullanımı ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Ana sayfamızda da belirttiğimiz gibi paket içerisinde 28 adet bant gönderilmektedir. Bunların 14 tanesi alt dişler için ve 14 tanesi de üst dişler için gönderilmektedir. Kullanım için öncelikle yapmanız gereken ellerinizin temizliğidir. Öncelikle ellerinizin temizliğini gerçekleştirdikten sonra bantları ambalajlarından çıkarınız. Dikkatli bir şekilde bantları alt dişlere ve üst dişlere yapıştırınız. Burada çok dikkatli olmanız gerekmektedir çünkü bantların diş yüzeylerine mutlaka tam temas etmesi gerekmektedir. Tam temasın sağlandığından emin olmanız gerekmektedir. Bandı doğru bir şekilde yapıştırdığınızdan emin olduktan sonra 15-20 dakika boyunca bekleyiniz.

Bu süre içerisinde herhangi bir şey yiyip içmemeniz gerekmektedir. Bekleme işlemini tamamladıktan sonra da white shot diş beyazlatıcı kullanımı na son verebilirsiniz. Bantı dişlerinizden çıkarınız ve dişlerinizi fırçalayınız. Burası önemlidir çünkü bant çıktıktan sonra dişlerinizin temizliği önemli bir unsurdur. Bu işlemi de tamamladıktan sonra artık diş bakım işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Her gün 1 kere kullanmanız gerekmektedir. 14 günlük kullanım sağlamaktadır.

Şimdiye kadar bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

İçeriğinde bulunan maddeye karşı herhangi bir alerjik durumunuz var ise kullanmayınız.

Beklenmedik bir etki ile karşılaşırsanız doktorunuza danışınız.

White Shot Kullanımı, White Shot Diş Beyazlatıcı Kullanımı” üzerine 6 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>